Partnerid

Oleme väga uhked asjaolu üle, et oleme aastate vältel leidnud endale nii mitmeid väärtuslikke koostööpartnereid kui ka ettevõtteid, keda hea meelega toetame. Altpoolt leiate nende kohta lähemat informatsiooni.

 

Oleme Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ehk Eesti suurima vabatahtliku liikmeskonnaga ettevõtjate esindusorganisatsiooni täisväärtuslik liige. Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liikmeteks on pea 3200 Eestis tegutsevat ettevõtet, enamus neist väike- ja keskmised ettevõtted (95% liikmetest).

Pildid / - KODA_liige_EST_logo_horiz


 Alates 2015. aastast oleme ka Soome-Eesti Kaubanduskoja (Finnish-Estonian Chamber of Commerce ehk FECC) liige. FECC koosneb üle 170st Soome ja/või Eesti päritoluga ettevõttest. FECC liikmetega saab tutvuda SIIN.

Pildid / - FECC_veebimärk


 Teeme koostööd ka maailma suurima koostöövõrgustikuga BNI (Business Network International), mille tutvustusvideot saab vaadata SIIT.

Pildid / - BNI logo


Toetame:

MTÜ RuaCrew pakub tugiteenuseid lastele, noortele ja peredele. Nende teenustega saab lähemalt tutvuda SIIN.

 Pildid / - RUA-CREW-color-400x368_large


 VAT Teater on innovatiivne, esimene vabateater, mis on kujundanud Eesti teatrimaastikku juba 30 aasta vältel.

Pildid / - vat_670x340_10


 Marketingi Instituut pakub praktilisi ja tõhusaid koolitusi, kus Eesti parimad praktikud annavad efektiivselt edasi oma teadmisi ja värskeid kogemusi.

Pildid / - mi_logo2


MTÜ Keri Selts haldab üht Eesti põhjapoolsematest saartest nimega Keri, kus asub ka maailmas ainsana maagaasiga töötanud tuletorn, mis on ühtlasi üks esimestest Läänemerele ehitatud tuletornidest. MTÜ Keri Selts tegeleb Keri saare elu edendamisega ja saarevahtide töö koordineerimisega.


 

 

MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus tegeleb tsirkusekunsti ja akrobaatika õpetamisega. Keskus loodi 1998. aastal tsirkusekunsti edendamiseks ja propageerimiseks.